Радник президента шокував всю країну: пенсії не потрібні, я б їх відмінив!

 

 

 

 

Радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву.

У прямому ефірі NewsOne під час перерви в засіданні Верховної Ради радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву з приводу пенсійної реформи.

Олексій Мушак заявив, що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі. На його думку, українці і так допомагають батькам, які в свою чергу зобов’язані ще десь працювати. Таким чином, як він вважає, пенсії як такі не потрібні. Дефіцит пенсійного фонду на сьогоднішній день — більше мільярда гривень. Якщо ж скасувати пенсії, то почнеться економічний підйом.

Це одне з найбільш цинічних заяв нової влади. Адже Олексій Мушак також зазначив, що людям його віку — 30-35 років — взагалі все одно до пенсії, адже це покоління їх уже не отримуватиме. Це куди жорсткіше пропозиції продати собаку, щоб заплатити за газ.

Дивіться відео, що сказав радник:

Джерело: slovech.co

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

  1. Як можна довіряти новинам на цьому сайті!?
    Два дні -два фейка! Ви хоч би спитали у гугла – чи є в Зеленського цей радник.
    Це – червень 2017 року! На відео, в стрічці новин, події тих днів.

  2. Цей коментар він давав , коли ще був депутатом Верховної ради від БПП. Але все одно він му …к, бо будучи синком аграрного олігарха можна таке говорити, а спробуй в країні , де більшість отримує 6-10 тис. гри вень, прогодувати дітей та ще допомогти батькам. Якщо б таки паразити чесно платили податки , то тоді б були гроші і на пенсії і на зарплати простим людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.