Ніжинка розлучилася із чоловіком який ледь не вбив себе та 5-річного сина

 

 

 

 

На примусове лікування відправили 30-річного Артема Надашкевич з Ніжина, який в листопаді 2019-го ледь не вбив ножем свого 5-річного сина Владислава.

Артем і його дружина Даніелла (тепер уже колишня, оскільки два тижні тому їх розвів суд) – переселенці з Луганщини. До Ніжина приїхали в 2014-му. Він влаштувався на автомийку в Києві, вона – перукарем в Ніжині. Син народився вже тут. Ніяких нарікань на родину не було. Принаймні до 24 листопада 2019 року. У той день, під час раптового помутніння розуму, Артем чотири рази вдарив Владика ножем в голову, шию і тулуб. А коли прийшов до тями і побачив сина в крові – спробував звести рахунки з життям, встромивши собі ножа у груди. Силами лікарів хлопчика і його горе-батька врятували.

За скоєне Артему загрожувало від 5 до 8 років ув’язнення, але судово-психіатрична експертиза показала: він не розумів і не контролював свої дії. На основі цих висновків прокуратура подала клопотання про його примусову госпіталізацію в психіатричну лікарню із суворим наглядом. 21 лютого Ніжинський міськрайонний суд дав добро.

Юрій Нікітін, «Гарт» №9 (2969) від 27 лютого 2020

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.