У НАТІ освітяни проводять засідання кафедри в онлайн режимі

 

 

 

 

10 квітня відбулось засідання кафедри соціально-гуманітарних дисциплін в ON LINE режимі. Не дивлячись на незвичність такого формату, його необхідність викликана низкою актуальних питань, вирішення яких вимагає спільного обговорення та участі кожного науково-педагогічного працівника. Зрозуміло, що в умовах карантинних обмежень провести даний захід виявилося можливим лише за допомогою інтернет технологій, зокрема – програми ZOOM.

Згідно з планом засідань кафедри на квітень, основним і надзвичайно актуальним стало питання підготовки та проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії. Завідувач кафедри, доцент Олександр Сидорович наголосив на великій ймовірності проведення чергової сесії у дистанційному режимі. Відтак викладачі кафедри вже зараз повинні готуватись до цього, вдосконалюючи методи дистанційної роботи зі студентами із можливістю застосувати їх для підсумкового зрізу знань із тих дисциплін, що закріплені за кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін. В даному контексті завідувач кафедри закликав колег керуватися Тимчасовим порядком проведення літньої екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р. в інституті в умовах карантину.

 

Також науково-педагогічні працівники кафедри були проінформовані про результати дистанційної наради під головуванням заступника директора із навчально-виховної роботи Ірини Демчук, що відбулась за день до цього, та про важливість проведення щоденного моніторингу стану здоров’я студентів.

Викладачі кафедри прозвітували про стан реалізації індивідуальних планів та обмінялись власним досвідом результативного проведення занять в дистанційному режимі.

На завершення всі учасники засідання висловили переконаність в успішному проходженні карантинних випробувань та побажали один одному міцного здоров’я, гарного настрою та професійних здобутків в такий непростий для всіх час.

Джерело: nati.org.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.