На Чернігівщині жінка врятувала чоловіка від суїциду

 

 

 

 

На околиці Корюківки було зареєстровано факт спроби суїциду. На щастя, рідня була поруч, і чоловіка вдалося врятувати. Близько о пів на дванадцяту дружина перерізала мотузку, на якій у сараї уже висів її 62-річний чоловік. І таким чином визволила його з обіймів смерті. 

Рідні негайно викликали медиків корюківської екстреної служби, які прибули за кілька хвилин. Чоловік зовні був слабкий. Йому надали необхідну меддопомогу і госпіталізували до Корюківської районної центральної лікарні. Як потім з’ясувалося, зранку цього дня немолодий чоловік повернувся з лікарні, був розхвильований і трохи напідпитку. Пояснив, що лікування й обстеження у закладі охорони завершилося.

Зі слів чоловіка, рідні зрозуміли, що йому потрібно робити дороговартісну операцію, а він не хоче бути тягарем для родини. Та й взагалі в нього нема бажання житии. Після цієї розмови він не знаходив собі місця. То йшов за хату, то прямував в інше місце, казав, покурити.

Дружина розуміла його емоційний стан, а тому стежила за ним. Допомагав і син слідкувати за батьком. І пильність рідних виявилася зовсім не зайвою. У тяжкий момент близьким вдалося відвернути чоловіка і батька від суїциду. Про чоловіка відомо, що він хороший сім’янин. Та оскільки мав тяжку хворобу, то стан його психіки погіршувався. Хоча в родині він не конфліктував. На сьогодні корюківчанин перебуває на лікуванні в одному з чернігівських медзакладів. Кризовий стан минув, у нього поступово поліпшується самопочуття. Джерело: susidy.city

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.