Завдяки спільним зусиллям у Ніжині «перевтіляться» 5 під’їздів

 

 

 

 

Житловий фонд Ніжина поступово зістарюється. У більшості люди не можуть зібрати грошей на ремонт власних квартир, не те, що — під’їздів, чи, навіть фасадів, що тріскаються. На це впливає й економічна ситуація в країні, коли пенсій і зарплат вистачає лише на комунальні послуги та побутові потреби. Відповідно, постійно йде мова й про дефіцитність бюджету міста, а отже розраховувати на поміч влади також не доводиться. Тож, люди шукають шляхи вирішення проблеми.
11 жовтня жителям 5-ох під’їздів ніжинських багатоповерхівок протягнув руку депутат обласної ради Сергій Охонько, забезпечивши необхідними будматеріалами для проведення ремонтів.
Перший з проблемних будинків розташований по вулиці Космонавтів, 53. Побудований у 1969 році лише двічі «відчував», що таке ремонт.
«Постійно латаємо дірки: десь щось відпаде, чи вода протече. А нещодавно, взагалі, випало скло. Йдуть холоди і потрібно швидко щось вирішувати. Живуть у під’їзді практично всі пенсіонери. Зібрати на капітальний ремонт неможливо, тому вирішили за поміччю звернутись до депутата обласної ради», – розповідає старша по під’їзду Іраїда Лисенко.

Трохи краща, але така ж «плачевна» ситуація у двох під’їздах №1 та №4 за адресою Об’їжджа 120/1. Більш як 20 років не було ремонту, і за цей час назбиралось багато проблем: постійні протяги через щілини у вікнах і відсутність утеплення стають причиною сирості у квартирах. Цієї осені через негоди випала віконна рама. І знову ж таки люди можуть розраховувати тільки на свої сили. Жителька під’їзду Світлана Мостовенко у розмові з журналістами зазначила, що вирішили звернутись до обласного депутата, адже Сергій Охонько неодноразово відгукувався на звернення громадян у допомозі, у порядку черги. Не відмовив і їм.

 


Також цього дня отримали допомогу від депутата у будинку за адресою Об’їжджа 116/6 під’їзд №2. Люди вдячні ЖЕКу, за те що у під’їзді поставили батареї. Стало тепліше навіть у квартирах, адже поверхами не гуляє холод. Проте, жителі розуміють, що потрібно підтримувати й загальний вигляд під’їзду. Знову ж таки, будинок побудований у кінці 80-х років і ремонтні бригади тут люди бачили понад 10 років тому.

 

У кожному випадку ЖЕК надає працівників, аби ті провели ремонт. Фінансові витрати лягають на людей, а це більше 10 000 грн.
Депутат Сергій Охонько у спілкуванні з ніжинцями зазначає, що звернень по ремонтах під’їздів вистачає, але одразу вирішити проблему всіх не є можливим, а тому допомога надається у порядку черги.


«Мешканці багатоповерхівок мають розуміти, що ЖЕКи не мають фінансової змоги повноцінно утримувати будинки. Квартири ніжинців – це як приватні будинки, а тому люди мають об’єднуватись у вирішенні проблеми. Розумію, що люди намагаються зробити своїми силами, що для них можливо по фінансах. Саме тому ВО «Батьківщина» вже понад 5 років реалізує соціальну програму «Твоя квартира починається з під’їзду». Цього разу ми надали людям будівельні матеріали для якісного ремонту. Попередньо велась розмова з ЖЕКом, який відгукнувся на забезпечення працівниками для проведення робіт. Відтак, спільними зусиллями ми покращуємо житловий фонд міста», – коментує Сергій Охонько.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

  1. Піарасти вони такі…. А от люди, що не можуть декілька квартир зібрати на 5 кг шпаклівки та банку фарби? На бухло та куриво знаходять….

  2. Дякуємо Сергію Миколайовичу за підтримку та оперативну допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.