Відомий український блогер з Прилук Дмитро Стужук помер від коронавірусу

 

 

 

 

У п’ятницю, 16 жовтня, стало відомо, що від коронавірусу помер відомий український блогер та фітнес-тренер Дмитро Стужук, який родом з Прилук Чернігівської області.

Про це повідомила його колишня дружина, блогер Софія Стужук на своїй сторінці в Instagram.

“Діми більше немає з нами, його серце не витримало”, – написала в соцмережі Софія Стужук, яка виховує трьох маленьких дітей від Дмитра.

За словами Софії Стужук, вночі, 15 жовтня, Дмитру стало погано і його терміново забрали в лікарню. Дмитро перебував у дуже важкому стані, в реанімації, без свідомості. Спочатку він впав у кому, потім пережив клінічну смерть, після чого його серце зупинилося.
“Коронавірус – не небезпечне захворювання для тих, хто здоровий, але у Діми пішло ускладнення на серце, у нього проблеми з серцево-судинною системою”, – говорила раніше Софія в Instastories.
Як раніше повідомляв сам Дмитро, коронавірусом він захворів у Туреччині, але тест чоловік пройшов, як повернувся в Україну. Через “погані умови в лікарні” Дмитро вирішив проходити лікування вдома. Через низький рівень кисню в крові, йому видали кисневий апарат.
Джерело: svoboda.fm
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.