У Ніжині медики разом з волонтерами тримають передову

 

 

 

 

Насилу стримуючи лихо, що увірвалося до нашого міста, небайдужі громадяни об’єднались задля допомоги медикам, аби лікарню вкрай необхідним у цій нелегкій боротьбі з хворобою.
Ця ситуація, зазначають ніжинські волонтери, нагадала події 2014 року, коли військових, котрі боронили країну на Сході, вдягали, годували, та забезпечували спецзасобами волонтери.
Так і зараз…
Волонтери дізнавшись про потреби Офтальмологічного та Оториноларинологічного відділення Ніжинської ЦМЛ, почали організовувати допомогу.
Вже у перший день, оприлюднення інформація про збір допомоги з’явились добрі люди.
Однією із перших відгукнулась ніжинка Олена, яка надала упаковку памперсів, бинти, катетори та етиловий спирт. що зараз так необхідні.
“Завдяки небайдужій сім’ї з’явилась велика кількість постільної білизни для інсулінозалежних, що є в групі ризику і вкрай потребують її, адже не підіймаються з ліжок.
Приватний підприємець одного з магазинів міста надала упаковку памперсів, рукавичок, а також кошти на закупівлю суден для людей, які прикуті до ліжок.
Чоловік Сергій, в якого рідна сестра знаходиться в лікарні, другий день поспіль допомагає власним автотранспортом, що значно покращило оперативність дій групи волонтерів”, – зазначає волонтерка Марина Шведун.
Загалом за один день 22 жовтня лор-відділенню Ніжинської лікарні було передано глюкометр з тест-смужками для інсулінозалежних 1, потрібно хоча б ще один на відділення, 3 упаковки памперсів для дорослих розміру 2 і 3, 3 судна з кришками – (потрібно ще 5 шт), 2 упаковки гумових рукавичок, бинти, етиловий спирт для обробки окуляр і щитків медперсоналу (5 пляшок), 1 упаковка паперу формату А – 4 (треба ще 4) файли. Потрібен електрочайник, штативи для крапельниць – 10 шт. (це те, що дуже потрібно придбати!!!) і тонометр автомат марки “OMRON” з манжетом на зап’ястя – 2 шт., бо вкрай важким пацієнтам треба постійно контролювати тиск. А медсестри у захисних костюмах просто не можуть прослуховувати фонендоскопами ручних тонометрів тиск, та й в лежачому стані у пацієнта це зробити вкрай не просто. Відділення майже забезпечене всім необхідним.
 
За це дуже велике спасибі ніжинцям які так оперативно відгукнулись. Ви — не байдужі, ви живі душею”, — радо ділиться з журналістами Волонтер Марина Шведун. Також вона зазначає, що весь медичний персонал передає слова великої вдячності за таку підтримку: “Тепер ми відчуваємо, що не одні у цій нелегкій битві!”.

Контактний номер – (067) 98209995

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.