Ніжинський вчитель фізкультури виграв для своєї школи «Посилку успіху»

 

 

 

 

з приємної та неординарної події розпочався робочий тиждень в Ніжинській ЗОШ № 17. «Посилка успіху» була доставлена в заклад за перемогу вчителя фізичної культури Юрія Мовчана у Всеукраїнському проєкті KLITSCHKO FOUNDATION. 

У посилці м’ячі, скакалки, фішки, набори для настільного тенісу, бадмінтону, каремати, манішки. Всього спортивного інвентаря на суму – 4 870 грн. Недаремно Юрій Валентинович із 01.06.20220 по 18.07.2020 ( у період власної відпустки!!!!) відповідально навчався за модулями: «Самовизначення і командна робота», «Комунікації», «Здоровий і активний спосіб життя», «Протидія булінгу», «Психологія», «Цілі сталого розвитку», «Подолання викликів», «Командотворча гра «Еверест».

Протягом серпня-вересня отримані знання вчителем втілювались в практичну діяльність, також виконувались домашні завдання. 4 жовтня був представлений локальний проєкт для фінального туру, розроблений Юрієм Мовчаном.

За результатами відбору – достойна перемога і «Посилка успіху». Це – приклад активності, працелюбністі, творчості, наполегливості, досвіду, любові до обраної професії, розуміння та підтримки дітей!

За матеріалами Управління освіти Ніжинської міської ради

Юрій Мовчан, ЗОШ №17 Ніжин, учитель, проект, «Посилка успіху»

Юрій Мовчан, ЗОШ №17 Ніжин, учитель, проект, «Посилка успіху»

Юрій Мовчан, ЗОШ №17 Ніжин, учитель, проект, «Посилка успіху»

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.