У Ніжинській лікарні значна кількість захворівших медпрацівників

 

 

 

 

По ковіду у Ніжинській міськлікарні задіяні працівники 5-ти відділень – це інфекційне, лор відділення, дитяче, терапевтичне і частина кардіологічного відділення” – розповідає генеральний директор Ніжинської міськлікарні Олександр Костирко.
Повідомляє mynizhyn.com.
Значна кількість захворівших медичних працівників призводить до того, що у деяких відділеннях залишається по одному лікарю. І на сьогоднішній день у неврологічному відділенні з працюючих лікарів залишився один, який буде надавати допомогу більше, ніж 50 пацієнтам.
В офтальмології із 4-х працюючих залишився один лікар.
Наразі на коронавірус хворіє більше 60 медичних працівників. У всіх них це захворювання професійне, оскільки вони безпосередньо контактували з хворими.
Міськлікарня працює в умовах суворого карантину і ніжинці мають мінімізувати самозвернення до відділень лікарні, оскільки невиконання режиму карантину призводить до інфікування медичних працівників.

Зазначимо також, що з початку року у Ніжині захворіло 205 медичних працівників. З них 138 медпрацівників, які працюють безпосередньо у закладах міста.

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.