Кого в Ніжині визначили Учителем року у номінації «Українська мова та література»

 

 

 

 

19 листопада у Ніжині був проведений перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» » у номінації «Українська мова та література». Відповідно до умов карантину все пройшло у дистанційному режимі.
Інформує НЕЖАТИН з посиланням на сторінку у ФБ “Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників”.
Для участі у конкурсі зареєструвалися четверо педагогів: Алєксєєнко Наталія Василівна, учитель ЗОШ І-ІІІ ст. № 17; Бурльова Марина Сергіївна, учитель ліцею при НДУ ім. М. Гоголя; Стовбун Наталія Сергіївна, учитель гімназії № 6; Шевченко Світлана Петрівна, учитель гімназії № 3.
Конкурсанти пройшли три випробування: «онлайн тестування», «дистанційний урок» та «дистанційний майстер-клас». Для проведення тестування, яке включало питання з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки, використано Google-форму, що сприяло швидкому, прозорому, об’єктивному оцінюванню. За вибором учасників конкурсу «дистанційні уроки» та «дистанційні майстер-класи» проходили на платформі Zoom.
Учасники конкурсу показали високі результати, виконуючи тестові завдання; знання з фаху та методики під час розробки та проведення уроків і майстер-класів.
Найбільшу кількість балів набрала Шевченко Світлана Петрівна, учитель гімназії № 3 (86,4 бала з максимально можливих 90), і здобула перемогу в І турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література».
Журі відзначило високий фаховий та професійний рівень Світлани Шевченко, її високу педагогічну ерудицію, ґрунтовні знання з предмету, досконалу методику його викладання та організації освітнього процесу, уміння налагоджувати контакт із здобувачами освіти, стимулювати їх до пошукової діяльності, практичного засвоєння програмового матеріалу.
Лауреатами І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» стали:
– Алєксєєнко Наталія Василівна, учитель ЗОШ І-ІІІ ст. № 17;
– Бурльова Марина Сергіївна, учитель ліцею при НДУ ім. М. Гоголя;
– Стовбун Наталія Сергіївна, учитель гімназії № 6.
Пишаємося професійними здобутками наших колег і від усіх освітян міста вітаємо з перемогою! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.
Нехай успіх і надалі супроводжує Вас у подальшій педагогічній праці.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.