Скільки справ порушників карантину у Ніжині розгляне суд

 

 

 

 

За ігнорування вимоги щодо носіння захисної маски чи респіратора у громадських будинках, спорудах чи громадському транспорті передбачається накладення штрафу у розмірі від 170 до 255 грн.

Про статистику порушення карантинних обмежень та заборон у Ніжині на щотижневій оперативній нараді при міському голові повідомила начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченео.

Приблизно за 10 днів листопада поліцейськими розглянуто два десятка таких справ та накладено штрафів на загальну суму майже 3,5 тис. грн.

“Три пари вихідних листопада відзначились специфічним статусом «карантину вихідного дня», коли заборон та обмежень було більше. Не обійшлося без порушників, складено 13 протоколів. В основному відносно адміністрації магазинів окремих торговельних мереж. Всі матеріали направлено до суду. Абсолютна більшість суб’єктів господарювання чия діяльність мала бути призупинена на суботу та неділю дану вимогу виконали.

У вечірній час місто патрулюють додаткові поліцейські екіпажі, які стежать за вчасним, о 22:00, припиненням прийому відвідувачів закладами громадського харчування та розважальними закладами. Порушень таких обмежень по часу роботи не виявлялося”, – зазначила Інна Музиченко.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.