У Ніжині на квартирний облік поставили учасників АТО

 

 

 

 

Рішення “Про постановку на квартирний облік та внесення змін до квартоблікових справ” прийняли сьогодні, 17 грудня на засіданні виконавчого комітету.

Повідомляє “Нежатин”

Виріши поставити на квартирний облік до першочергового списку:
Клунка Івана Сергійовича, учасника бойових дій в районі проведення антитерористичної операції, який проживає в однокімнатній квартирі із сім’єю 3 особи за адресою: м. Ніжин вул. Шевченка, буд. 97 кв. 1, сім’я для постановки на квартирний облік 2 особи (підстава: п.1 ст. 34 Житлового кодексу Української РСР, п.13, 44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Українській РСР);
Ковальова Вячеслава Анатолійовича учасника бойових дій в районі проведення антитерористичної операції, який зареєстрований в гуртожитку за адресою: м.Ніжин вул. Овдіївська, буд. 21-А кім. 528, сім’я для постановки на квартирний облік 1особа (підстава: п.6 ст. 34 Житлового кодексу Української РСР, п.13, 44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Українській РСР);
Внести зміни до квартоблікової справи № 2256 Холоденка Володимира Григоровича, включивши до складу сім’ї дружину Холоденко Марину Григорівну та малолітню доньку Холоденко Владиславу Володимирівну, у зв’язку із зміною місця реєстрації їх місця проживання ( підстава: заява Холоденка В.Г. довідка про склад сім’ї та п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР).

 

Фото з мережі
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “У Ніжині на квартирний облік поставили учасників АТО

  1. А на Ветховском кладбище или в крайнем случае данным в
    ,,воякам,, на свалке за Гуньками не выделить ли местечко. Предатели и бандеровскии холки. А данные потом приводятся для суда над ублюдками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.