Рекордно малу кількість нових випадків коронавірусу виявили у Ніжині

 

 

 

 

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 грудня в області зафіксовано 189 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19. У Чернігові виявлено 77 нових випадків, у Срібнянському районі – 25, у Семенівському – 21, у Сновському – 18, у Чернігівському – 17, у Козелецькому – 11, у Носівському – 10, у Ніжині та районах: Городнянському, Ніжинському й Талалаївському – по два, у Прилуках та Борзнянському районі – по одному. З них дев’ятеро госпіталізовані, решта лікуються амбулаторно.

На жаль, зафіксовано ще чотири летальних випадки. З підтвердженим діагнозом COVID-19 у Сновському районі померла 72-річна жінка, у Ніжині – 64-річна та 58-річна жительки, у Прилуцькому районі – 70-річний чоловік. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.За минулу добу в Чернігівській області ще 173 пацієнти одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 22 особи, у Корюківському – 15, у Ніжині – 13, у Козелецькому та Ріпкинському – по 11, у Новгород-Сіверському та Чернігівському – по 9, у Прилуках, Варвинському і Носівському районах – по 8, у Борзнянському та Ніжинському – по 7, у Коропському та Сосницькому – по 6, у Менському, Семенівському та Сновському – по 5, у Бахмацькому, Прилуцькому та Ічнянському – по 4, у Куликівському і Талалаївському – по 3. З них 27 хворих перебувають на госпіталізації, інші лікуються амбулаторно.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 29 625, з них:

– 16 639 пацієнтів одужали;
– 12 067 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
– 473 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
– 415 летальних випадків;
– 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено 898 ПЛР-тестів та 790 ІФА-досліджень.

Напередодні святкових днів, нагадуємо про прості правила, які можуть запобігти захворюванню на COVID-19: фізична дистанція, маски, гігієна рук, провітрювання приміщень та перевірена інформація.

— Уникайте великих зборів у святкові дні, правильно носіть маски та дотримуйтеся фізичної дистанції, вітайте родичів, а особливо літніх, за допомогою телефону або відео зв’язку. Залишайтеся в безпеці та здорові протягом зимових канікул! Переконайтеся, що ваш будинок добре провітрюється свіжим і чистим повітрям, — зазначає заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь