Колядували і щастя бажали: ніжинські дошкільнята святкують Різдво. Фото

 

 

 

 

… І знову , як багато століть тому звучать Різдвяні колядки .
Від господи до господи, від родини до родини вирушає гурт маленьких колядників ЗДО №13 «Берізка», які сповіщають про наближення Різдвяного торжества, бажають рідним та близьким многая літа, щастя, здоров’я, злагоди і достатку. Яка ж радість вслухатися в веселий передзвін мальовничого Вертепу, розглянути детально кожну фігурку, Величний Дідух, хліб та традиційні страви Різдвяної вечері .
Неодмінною прикметою Різдвяних свят є прославлення народження Святого Дитяти, пошани до родини, яка збирається за одним столом , як і наші дошкільнята сьогодні зібралися, бо дочекалися спільної Святкової Вечері у садочку .
«Святвечір виховує в дітей щирі патріотичні почуття, єдність духовних устремлінь, прищеплює любов до народних звичаїв, національної культури українського народу», – переконані наші садівниці Колесник А.В., Костандова І.В., Хорешко Н.В., Гавриляко Ю.В., Співак М.В., Мархель І.В., Бабич А.В., Бурська А.В., Проха І.В. . Всіми святковими дійствами вікових груп вправно керувала Нагорна І.В., приймаючи веселих колядників до музичної світлиці.
Шедеври зимових святок – колядки , звучали  як ніколи урочисто з світлими побажаннями . Гостинність українців завжди викликала захоплення і вдячність, як вияв щедрості і взаєморозуміння . У садочку і святковий стіл накрили, ще й кутею, варениками з вишнями пригостилися, а запивали смачним духмяним узваром. Свято вдалося на славу !
Колядуйте з нами, колядуйте на щастя, на здоров’я, на радість нашого роду і народу!
Христос Рождається! Славімо його !
Директор ЗДО №13 Н.М.Примушко

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.