У Ніжині торік одружилося 370 пар

 

 

 

 

СУЧАСНО ТА КОМФОРТНО: У НІЖИНІ ЗРІС ПОПИТ НА ПОСЛУГИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

Реєстрація народження, засвідчення шлюбу, поновлення весільних обітниць, зміна імені – невичерпний перелік актуальних послуг державної реєстрації актів цивільного стану. Завдяки сучасному підходу в Ніжинському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) наразі створені всі необхідні умови для швидкого та зручного доступу громадян до великого спектра сервісів цієї сфери.

Створення нових родин – один із найприємніших моментів діяльності юстиції. Ніжинська ошатна зала для проведення весіль є своєрідною перлиною, адже має попит не тільки у своїй громаді, а й за її межами. Молодята з різних куточків Бобровицького, Борознянського, Бахмацького, Носівського та Сосницького районів приїжджають до Ніжинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, аби зробити приємну мить дійсно неповторною.

За словами очільниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини СВИСТУН, протягом 2020 року у Ніжині на рушник долі стало 370 пар закоханих. Зокрема 88 одружень було проведено в рамках послуги Мін’юсту «Шлюб за добу». До речі, сучасний сервіс дозволяє молодятам зменшити час на очікування та у скорочений термін провести церемонію одруження.

Фото з мережі
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.