У міськраді обговорили альтернативний варіант теплопостачання та зниження тарифу для населення

 

 

 

 

Сьогодні, 2 лютого, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної діяльності, бюджету та фінансів під головуванням Володимира Мамедова.

Під час засідання розглянули низку важливих питань та проєктів рішень, які насамперед стосувались функціонування пологового будинку, виплати заробітної плати, списання майна та необоротних активів управління соціального захисту населення.

У ході роботи депутати розглянули питання щодо теплопостачання до осель ніжинців.

Міський голова Олександр Кодола наголосив, що нині є нагальна потреба в розв’язанні питання щодо теплопостачання. «У нас є альтернативний варіант теплопостачання та зниження тарифу для населення. Це буде свого роду енергетична революція. Зараз ми вивчаємо всі тонкощі, адже для мене, як для міського голови, найголовнішим є не допустити зриву опалювального періоду в Ніжині», – зазначив міський голова Олександр Кодола.

Також під час засідання розглянули питання, які стосувались мешканців гуртожитку УТОСу та самого приміщення, відеоспостереження в місті.

nizhynrada

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “У міськраді обговорили альтернативний варіант теплопостачання та зниження тарифу для населення

Залишити відповідь