Червоного пилу не буде: Ніжинський елеватор оновить фільтраційну систему

 

 

 

 

Минулого року наше місто потерпало від результатів діяльності ТОВ “Дружба Нова. Ніжинці масово обурювалися і від червоного пилу, який летів з підприємства, і від шуму. Чи зміниться ситуація на краще? Учора, 04 лютого, на сесії міськради розглянули проект рішення про надання згоди Сільськогосподарському Товариству з Обмеженою Відповідальністю «Дружба Нова» на реконструкцію цілісного майнового комплексу.

Повідомляє Нежатин.

“Дійсно, робота елеватора несла певні загрози для екології Ніжина, тому міським головою та його командою неодноразово проводились зустрічі з керівництвом компанії “Дружба Нова”, – розповіла заступник міського голови Ірина Грозенко. – “На сьогоднішній день з підприємством уже досягнуто домовленість і підписано меморандум, основним пунктом якого є зобов’язання зі сторони елеватора налагодити очисні механізми. Тоді не буде ні червоного снігу, ні червоних долин після дощу”, – зазначила Ірина Вікторівна.


Заступник міського голови І. Грозенко

ТОВ “Дружба Нова” одне з перших підписало соціальну угоду, і, згідно її умов, у 2021 році перерахує  на розвиток інфаструктури міста 1 млн. грн.

Заступник зазначила, що 150 тисяч уже перерахували, закупивши захисні костюми для медиків міськлікарні, а 850 тисяч готові перерахувати двома траншами на оновлення інфаструктури тих об’єктів, які їм запропонує міська рада.

Міський голова О. Кодола підсумував: “Було поставлено умову – усунення викидів. Протягом весни (до 1 травня) підприємство має оновити фільтраційну систему”.

Проект рішення підтримали.


Представник ТОВ “Дружба Нова”

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.