Дівчата з Чернігівщини стали переможницями Всеукраїнського художнього конкурсу

 

 

 

 

Вихованки гуртка студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Носівського ЦДЮТ Марія Хахуда та Ольга Єфіменко стали переможцями у II Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Зимова казка» і нагороджені медалями та дипломами I ступеня у другій віковій категорії.

Керівник гуртка Анна Талалаєвська отримала диплом-подяку за підготовку учасників конкурсу. Журналісту ЧЕline керівниця розповіла, що конкурс відбувався онлайн. І її вихованки підготували для нього дуже гарні роботи.

«Оля Єфименко готувалася до конкурсу ще з літа. Була в неї заготовка і якраз вона підійшла, бо була на зимову тематику. Дуже гарна робота. А Маша в нас узагалі молодець, дуже талановита дівчина – в усіх конкурсах бере участь. Зокрема на відкритому занятті ми з нею опановували нову техніку малювання старими дисконтними картками. І якраз у цій техніці Маша зобразила полярне сяйво. І цю роботу вона надіслала на конкурс. У цьому конкурсі брали участь тільки дві наші дівчинки. І як бачимо, роботи без уваги не залишилися. І не дивно, бо вони виконані дуже старанно, діти добре над ними попрацювали», – зазначає Анна Талалаєвська.

Фото – Носівський ЦДЮТ

Джерело: cheline

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.