Небезпечні бурульки: жителів Ніжина просять бути обережними

 

 

 

 

Протягом останніх днів через потужні снігопади на дахах наших будинків накопичилося багато снігового покриву, а через коливання температури повітря почали утворюватися небезпечні крижані бурульки. Падіння льоду та снігу може не тільки призвести до травмування, але й до загибелі людини. Особливо небезпечними є бурульки, що сформувалися на будинках у місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари розташовані щільно біля домівок. Пише kcphc.kyiv.ua

Сьогодні, 22 лютого на оперативній нараді при міському голові про це також зауважив начальник відділу надзвичайних ситуацій Микола Чуйко. Він зазанчив, що по Україні такі травмування наразі мають часті випадки, тому у Ніжині потрібно провести бесіди з дітьми, аби не допустити травмуванян людей від падіння бурульок, а особливо – це стосується дітей.

Тож, будьте обережні!

Ось декілька правил, що допоможуть вам не стати жертвою крижаних бурульок:
✅Не заходьте за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності зверніть увагу на наявність небезпечних утворень з криги та снігу на дахах будинків.
✅Коли ви обираєте найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста, намагайтеся дотримуватися безпечної відстані між будинками та іншими спорудами (3-5 м).
✅Якщо під час прогулянки ви помітили високі дерева, переконайтеся у відсутності загрози падіння снігу та льодових наростів.
✅Якщо ви йдете по тротуару і чуєте зверху підозрілий шум – у жодному разі не зупиняйтеся, не піднімайте голову та не розглядайте. Бігти від будівлі теж не можна. Для того, щоб укриттям послужив дашок, якомога швидше притисніться до стіни.
✅Батьки та педагоги повинні пояснити дітям небезпеку ігор під час відлиги під дахами будинків та обмежити їхнє перебування в позаурочний час у цих місцях.
✅Під час прогулянок на свіжому повітрі з маленькими дітьми, не залишайте їх без нагляду і не перебувайте з ними в місцях можливого падіння з дахів брил та снігу.
Пам’ятайте, що лише дотримання цих заходів безпеки та порад дозволить запобігти трагічних наслідків.
Фото з мережі
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.