У Чернігові іноземець та спільниця відправляли дівчат до борделів ЄС

 

 

 

 

В березні Новозаводський районний суд м. Чернігова позбавив волі на п’ять років громадянина Македонії, який разом зі своїми спільниками організували трансфер жінок з України до Євросоюзу.

Докази діяльності злочинного угрупування з транснаціональними зв’язками здобули відділ міграційної поліції спільно із слідчим управлінням ГУНП в Чернігівській області. Досудове розслідування здійснювалося під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

В ході розслідування поліцейські вийшли на організатора злочинного угруповання. Перебуваючи в Україні, іноземець вступив у злочинну змову з жителькою Чернігова. Разом вони вербували та переправляли молодих жінок через державний кордон України для сексуальної експлуатації в борделях Європейського Союзу. Загалом до складу угруповання входили п’ятеро работоргівців (громадяни Македонії, України, Болгарії та Німеччини). Вони спеціалізувалися на постачанні «живого товару» в борделі Німеччини. За кожну жінку зловмисники планували отримувати по 1000 євро одразу, а потім – половину її заробітку. Правоохоронці встановили особи 4 потерпілих жінок – усі вони мешканки Чернігівської області, які потрапили у складні життєві обставини.

4 березня 2020 року поліцейські затримали работоргівців під час спроби вивезти жінок за кордон. Організатор ОЗГ до цього перебував у розшуку за підробку документів і шахрайство. Він також відбув термін покарання у Молдові за злочини у сфері нелегальної міграції.

21 серпня організатору злочинної групи слідчий повідомив про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 3 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми) та статті 28 Кримінального кодексу України (вчинення кримінального правопорушення організованою групою). До суду провадження за статтею було скероване наприкінці серпня 2020 року. Найближчі п’ять років чоловіку доведеться перебувати в місцях позбавлення волі. Його спільниці у вересні 2020 року суд також присудив 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном три роки. Інші громадяни, які входили до злочинного угруповання, не в’їздили на територію України, тому слідчі дії тривають.

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.