COVID-19: на 3 травня в області зафіксовано 62 нові випадки

 

 

 

 

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 3 травня в області зафіксовано 62 нові випадки COVID-19. У Чернігові захворювання виявлено у 23 осіб, у Ніжині – у 18, у Менському районі – у 11, у Чернігівському – 6, у Новгород-Сіверському – 3, у Ріпкинському – у однієї. З них 10 хворих госпіталізовані.

На жаль, за минулу добу зафіксовано ще 4 летальних випадків. Через ускладнення, спричинені коронавірусною хворобою, померли 78-річний житель Городнянського району та 53-річний Бахмацького району. Із супутнім діагнозом COVID-19 померли 70-річний житель Менського району та  71-річна жителька Корюківського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу в області одужали ще 130 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 31 хворий, у Ніжині – 11, у Куликівському та Козелецькому районах – 6, у Чернігівському, Ріпкинському, Ніжинському, Варвинському та Борзнянському – по 5, у Срібнянському, Носівському, Новгород-Сіверському, Менському, Коропському, Городнянському та Ічнянському – по 4, у Сновському, Сосницькому, Семенівському, Прилуцькому та Бобровицькому – по 3, у Прилуках та районах: Талалаївському, Бахмацькому та Корюківському – по 2.

За матеріалами cg.gov.ua

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.