У Ніжині говорили про жінку ХХІ століття: подробиці

 

 

 

 

5 червня 2021 року відбувся психологічний тренінг в межах проекту «Жінка ХХІ століття», який провела  Оксана Щотка, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, психолог-консультант університетського психологічного центру. Зустріч дозволила налагодити дружні відносини, об’єднати жінок, які відвідуватимуть проект «Жінка ХХІ століття». Учасниці проекту – це творчі, цікаві особистості, представниці з різних сфер зайнятості, зокрема і випускниці нашого університету.  Жінки зазирнули у власний внутрішній світ, спробували подивитися на себе очима інших людей. Учасниці відмічали: цікаві завдання, важливі інсайти, дружню атмосферу та позитивні емоції.

Тренінг проведено в межах довготривалої співпраці кафедри психології, Університетського психологічного центру з відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Проект ” Жінка ХХІ століття ” відбувається за фінансової підтримки Active Citizens – British Council Британської Ради в Україні, КЗ Ніжинський міський молодіжний центр, ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді” та відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

 

Джерело: ndu.edu.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.