Лісівники Чернігівщини вже почали готувати «новорічних красунь» (Фото)

 

 

 

 

Новорічні плантації – саме так лісівники називають посадки ялинок та сосен для продажу в передноворічні свята. Площа таких плантацій по підприємству становить понад 20 га. Для того, аби саджанці вже за кілька років виросли гарними та стали справжніми новорічними красунями й радували дорослих і дітлахів на свята, за ними потрібно постійно доглядати.

Тож цього тижня прилуцькі лісівники завзято взялися до справи по формуванню крони молодих ялинок. Ялина – досить невибаглива рослина, однак воно потребує правильного догляду та своєчасної обрізки. За допомогою обрізки можна надати рослині різний декоративний вигляд.

Проводити обрізку краще всього в похмурі дні, щоб запобігти появі темних плям на хвої, які виникають при сильному випаровуванні рідини. Декоративна обрізка проводиться таким чином, щоб крона зберегла рівний пірамідальний обрис. Завдяки правильно проведеному формуванні, дерево буде виглядати більш розлогим і пухнастим, стаючи справжньою новорічною окрасою. Так на плантаціях новорічних ялинок лісівники вирощують та доглядають хвойні красуні до 5-8 років.

А потім вже їх заготовляють для реалізації населенню в передноворічний період. А при бажанні у лісівників можна купити якісну ялинку у горщику, а також отримати кваліфіковані поради стосовно того, як  пересадити та доглядати за деревом.

За інформацією ДП «Прилуцьке лісове господарство»

Джерело: cheline.com.ua

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.