Пан Огірок поспішає на гостину в дитсадок! Фото

 

 

 

 

Любов до маленької Батьківщини дошкільників починається із захопленням їх красою того, що бачить дитина перед собою, чим вона милується, в що вкладає частину своєї душі …
Вже і липень , а там на порозі і улюблене свято всіх ніжинців – і дорослих , і маленьких – День НІЖИНСЬКОГО ОГІРКА, Свято його величності Пана Огірка ми чекаємо з нетерпінням і великою відповідальністю. Заздалегідь розпочалася цікава пошукова робота творчих педагогів ЗДО№13 «Берізка» з дошкільнятами та батьками . Нас всіх підтримала наша дружна батьківська родина, створюючи Пана Огірка в різних образах та реалізовуючи психолого-педагогічний проект «Ніжине, мій сивочолий, Ніжине…»
Огірок малювали, аплікували, консервували і смачно куштували ! А творили цю красу разом з дітками вихователі Гнітій Л.О., Колесник А.В.,Мархель І.В., Гавриляко Ю.В. , Бабич А.В., Дяченко А.В..
Спостерігаючи за довготривалим , цікавим творчим процесом педагогів і дітей, великої дружньої батьківської родини, приходжу до висновку, що всі старалися виконати свої роботи красиво і вишукано, вчили і вчилися милуватися і радитися , творити і насолоджуватися прекрасними творіннями. А створене своїми руками , в цілому приносило радість дітям і дорослим , гордість за своє рідне місто Ніжин , за наш неповторний ніжинський огірок – зліплений, пошитий, виготовлений з тканини і дерева, дбайливо вишитий, а найцінніше – вирощений на городах садочка та домівки…
Це він – Пан ніжинський Огірок, з прадавніх часів знаний на всенький Світ.
Через красиве – до людяного, як вчив Великий Добротворець В.Сухомлинський, а від нього – до любові і гордості за свій рідний ніжинський край, маленьку батьківщину наших дошкільнят і НІЖИНСЬКОГО ОГІРОЧКА .
Директор ЗДО №13 Наталя Примушко
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.