Які професії зникнуть до 2030 року

 

 

 

 

Багатьом українцям протягом найближчих 10 років доведеться здобувати нову спеціальність, бо функціонал нинішніх фахівців або буде виконувати техніка, або він втратить свою актуальність і спеціальність зникне через непотрібність. Про це йдеться в дослідженні «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» на платформі Career Hub. Згідно із результатами дослідження, через 10 років роботодавці будуть віддавати перевагу співробітникам, які досконало володіють технологіями. Важливим критеріями стане стресостійкість, висока організованість і мобільність.

Спеціальності, які, трансформуються до 2030 року: аудитор; секретар; ріелтор; водій; спортивний коментатор; агроном; вантажник; різнороб; бухгалтер; економіст; юридичний консультант; пакувальник.

Спеціальності, які будуть популярні до 2030 року: контролер магістралей; радник з цифрових валют; менеджер подорожей у віртуальній реальності; космічний пілот; менеджер з етичних питань; консультант цифрової реабілітації; компаньйон для пенсіонерів.

 

Джерело: cheline.com.ua

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.