Ніжинський професор презентував книгу до 30-річчя Незалежності України

 

 

 

 

19 серпня 2021 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася презентація книги Олександра Бойка «30 років незалежності України».

Книга вийшла у 2-х томах у межах проєкту «Таємниці української Незалежності», присвяченого 30-річчю проголошення Акту державної Незалежності України у видавництві «Фоліо».
Під час презентації автор книги Олександр Дмитрович Бойко – український історик, доктор політичних наук, професор розповів цікаві моменти з книги. Зокрема, ключові події, які вплинули на процес розпаду СРСР та створення незалежної держави – Чорнобильська катастрофа, шахтарський страйк липня 1989 р., релігійні суперечності та еволюція суспільних поглядів загалом. Автор наголосив на тому, що це поліфонічний проєкт, який включає не лише два томи видання, а й сайт. В планах представлення фільму «Таємниці Української Незалежності».
Генеральний директор видавництва Олександр Красовицький додав про науковий і письменницький подвиг автора, його кропітку працю у збиранні та дослідженні документів, проведенні інтерв’ю з державотворцями, викладеними в книзі.
На завершення презентації гості подякували за просвітницьку роботу Олександру Дмитровичу та обмінювались питаннями і думками про незалежність і суверенітет України.
Модератор заходу – Данило Яневський, продюсер проєкту, український історик, редактор, теле- та радіоведучий.
Презентоване видання з автографом автора було передано в дар Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого. Завершилася зустріч автограф-сесією.

Інформацію підготувала провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Падалка Г. В., фото бібліотекаря Юлії Неграш

ndu.edu.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.