Скільки можна заробити на грибах?

 

 

 

 

Грибна пора – це час не лише для замріяного тихого полювання, а й для чергових харчових заготівель на зиму. Спритні грибники мають непогані можливості підзаробити у сезон. І якщо лисички ростуть практично все літо, то боровики, польські, маслюки та інші «шляхетні» гриби починають нас радувати лише восени. Скільки ж можна заробити на грибах?

Від початку сезону ціна на лисички особливо не коливалася й майже постійно трималась у межах 50-70 гривень. Нині заготівельники приймають рудих красунь вже по 75-80 гривень за кілограм.

Приймають і білі гриби. Боровики переважно невеликого розміру (для маринування) й щоб шляпка знизу мала переважно білий колір, жовтуваті приймають неохоче. Коштують такі красені по 80 гривень за кілограм.

На ринку ж невеличкі білі гриби коштують 100 гривень, а більші – 50 гривень за кілограм. Сушені боровики мають сталу ціну 100 гривень за 100 грамів. Вартість прийому маслюків коливається в межах 10-12 гривень за кілограм.

Подейкують, що один із жителів Моложави цього року за один день здав грибів на 7 тисяч гривень. Чи правда це – достовірно невідомо, проте «улови» по 450 боровиків за день вже не рідкість, а одна із жительок Ільмівки змогла навіть тисячу білих знайти за світловий день.

Джерело: “Новини Городнянщини”

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь