У Ніжинському університеті підписано угоду про співпрацю

 

 

 

 

04 листопада 2021 року у Чернігові ректором Національного університету «Чернігівська політехніка», Заслуженим працівником освіти України, професором Олегом Новомлинцем і ректором Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Заслуженим працівником освіти України, доцентом Олександром Самойленком була підписана Угода про співпрацю між університетами.

Угода стала новим важливим етапом подальшого поглиблення співробітництва між провідними закладами вищої освіти Чернігівщини.

Як зазначив у своєму коментарі ректор гоголівського вишу Олександр Самойленко:

“Ми маємо університети-партнери у США та Китаї, Німеччині та Польщі, Великій Британії та Греції, Туреччині та Таджикістані, країнах Магрибу та Балтії, але в Україні, серед українських університетів є теж приклади досить успішного менеджменту та систематичного поступального розвитку, що заслуговують на увагу. Маю на увазі, в тому числі, і Національний університет “Чернігівська політехніка”.

Наші університети мають гарну матеріальну базу, досить кваліфікований професорсько-викладацький склад, значний досвід і цікаві напрацювання в освітній, науковій та проєктній сфері, тому сьогоднішня подія – підписання угоди про співпрацю, надасть можливість консолідувати зусилля наших колективів, наших університетів у напрямі якісної підготовки фахівців для рідної Чернігівщини, проводити спільні наукові, навчально-методичні та патріотично-виховні заходи, розробляти та впроваджувати освітні й інноваційні проєкти, розвивати академічну мобільність і підвищення кваліфікації працівників, зорганізовувати літні школи та публічні читання і т.п.

Сподіваюся, що вже найближчим часом ми зможемо зібратися з нашими заступниками і керівниками структурних підрозділів, щоб обговорити конкретні кроки для реалізації тих пунктів, які окреслені в умовах Угоди. Не сумніваюся, що підписання даного документу буде взаємовигідним для обох сторін”.

За матеріалами ndu.edu.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь