«Ніжинський огірок» – у списку переможців міжнародного культурно-соціального проєкту

 

 

 

 

Гарні новини для Ніжина повідомила в мережі Фейсбук начальник управління культури і туризму Ніжинської міської ради Тетяна Бассак:
“Благодійний Фонд «Чисті Серцем» та Центр української культури у м. Таллінн, Естонія, започаткували міжнародний культурно-соціальний проєкт «Таємниці України для тебе», метою якого є залучення громад для створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України. Вона включатиме в себе інформацію про різні види народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), рецепти автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), історичні, природні та культурні об’єкти з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл\міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам’ятки).
Зібрана інформація буде впорядкована в унікальних книгах, виготовлених в давній “черпаний” спосіб, і подарованих в Національну бібліотеку України ім. Вернадського, Національну бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку Конгресу США. Друковані примірники презентуватимуть в усіх обласних центрах України та подарують їх в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії і українській діаспорі за кордоном.
В рамках проєкту буде створено цікаві історико-культурні та гастрономічні маршрути регіонами України під назвою: “Зустрінемо, розкажемо, навчимо, пригостимо”.
Конкурсна заявка «Ніжинський огірок», підготовлена і подана на конкурс управлінням культури і туризму Ніжинської міської ради, ввійшла до списку переможців.
9 листопада у Києві відбулася церемонія нагородження переможців.
 Дякуємо за участь у нагородженні секретаря Ніжинської міської ради Хоменка Юрія.
Міському голові Олександру Кодолі – за привітання управління культури і туризму з перемогою у конкурсі!“.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.