У селі на Ніжинщині запрацювала поліцейська станція

 

 

 

 

18 листопада начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у селі Комарівка Ніжинського району.
На відкритті поліцейської станції також були присутні начальник Ніжинського районного відділу поліції Володимир Духно та сільський голова Віктор Бондаренко.
За підтримки місцевої влади поліцейську станцію забезпечили всіма необхідними меблями і оргтехнікою для комфортної роботи поліції.
– Відкриття поліцейської станції стало можливим завдяки ефективній співпраці місцевої влади та поліції. Відтепер Комарівська громада буде ще більш захищеною і безпечною. Поліцейський зможе оперативніше реагувати на звернення та повідомлення громадян, а жителі громади отримуватимуть кваліфіковану допомогу та відповіді на всі питання, які їх турбують, – відзначив Володимир Нідзельський.
Дільничний офіцер буде максимально наближений до потреб місцевих мешканців і найпершим реагуватиме на будь-які правопорушення і повідомлення громадян.
Поліцейська станція буде завжди відкрита для спілкування, консультацій та правової допомоги. Це сприятиме налагодженню довірливих стосунків між мешканцями громади і поліцейськими.
Поделиться

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь