У Ніжині вчетверте стартував проєкт «Почуй мене». Фото

 

 

 

 

Вже вчетверте у Ніжині стартував проєкт «Почуй мене» – навчальна програма з оволодіння навичками жестової мови в межах соціального проєкту.
За статистичними даними – кожна десята людина має порушення слуху. Ніжинська УТОГ налічує 400 осіб, з яких 150 проживають в м. Ніжині, в т. ч. і дітей
Ніжинка Галина Бондаренко пише:
“Така чудова команда учасників зібралася: педагоги, вихователі, місцеві активісти, поліцейські, патрульні, викладачі, працівн ки університету, студенти та просто люди, які долучилися до вивчення жестової мови в Ніжинській громаді!
Дякую за довіру і підтримку цього проєкту ніжинцям та комісії з Проєктів Громадського бюджету Виконавчого комітету Ніжинської міської ради, оскільки вперше маємо досвід реалізації соціального проєкту за кошти наших громадян, які будуть оволодівати навичками жестової мови!
Маємо ще велику радість та дякуємо за довіру і фінансову підтримку в межах проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується @Європейським Союзом та Британською Радою в Україні British Council Ukraine та за підтримки @Громадської організації “Міцна громада».
Дякую за теплі слова підтримки та командну роботу завідувачу Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи, професору, доктору педагогічних наук  Олегу Лисовцю, декану факультет психології та соціальної роботи доценту, канд. психологічних наук Олексію Тимошенко, партнеру та другу КЗ Ніжинський міський молодіжний центр Анжеліці Тимченко.
Цей проєкт не відбувся б, без професійного викладача жестової мови, Голови Ніжинської територіальної організації УТОГу Лесі Дробної!
Так приємно, що ми разом можемо втілити в реальність наші ідеї, які допоможуть розбудовувати інклюзивне доступне громадянське суспільство в Ніжині!”.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “У Ніжині вчетверте стартував проєкт «Почуй мене». Фото

  1. Цікава інформація, хороша добірка фотографій. Проте… тут би з розмовною мовою розібратися… Але справа хороша і потрібна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.