Знайти роботу, не виходячи з дому?.. Тепер можна!

 

 

 

 

Сьогодні шукати роботу можна, не виходячи з дому. Всі заявлені роботодавцями у службу зайнятості вакансії – у вільному доступі в мережі Інтернет. Переглянути їх можете на сайті за посиланням. База вакансій оновлюється щодня.

А охочі знайти роботу в Чернігові, Ніжині та Прилуках можуть для пошуку скористатися інтерактивними картами вакансій. Їх для зручності та комфорту шукачів створили рекрутери служби зайнятості, враховуючи, що нерідко люди прагнуть працювати в конкретних районах міста або ж «ближче до дому».

Як це працює?

Здійснюйте пошук вакансій шляхом переміщення курсору вулицями міста або введенням у пошуковому полі ключових слів (назва посади/професії тощо). Карта регулярно поповнюється новими актуальними вакансіями, зайшовши на які можна отримати інформацію про назву посади, заявлені вимоги до кандидата, розмір обіцяної зарплатні та контакти рекрутерів.

Карти вакансій доступні для перегляду всім користувачам мережі Інтернет за посиланнями: по м.Чернігову, по м.Ніжину, по м.Прилуках. Даним сервісом уже скористалися понад 150 тис. шукачів роботи.

За повідомленням Обласного центру зайнятості

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь