У симбіозі з природою: як школярі Ніжинщини “спілкувалися” з лісовими мешканцями

 

 

 

 

Зима цьогоріч видалася сніжною, тож підгодовувати лісових мешканців вкрай важливо. Ті джерела їжі, які були до цього, стали недоступними.
Саме тому лісові господарства до зими готуються заздалегідь: у їхніх коморах зберігається овес, сіно, гілки, кукурудза, тощо. Окрім того, увагу звертають і на солонці. Так, наприклад, річна витрата солі для зайця-русака складає 3 кг, для косулі – 10 кг. Корм викладають у місцях концентрації тварин, там, де вони почувають себе вільно і є малодоступними для сторонніх. Період підгодівлі може коливатися від 45 до 120 днів і залежить від замерзання верхнього шару ґрунту.
У Ніжинському лісгоспі до цього питання підходять із усією серйозністю. Окрім вищезазначених заходів проводять і просвітницькі, з дітками.
Тож на початку робочого тижня вихованці Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Х. Алчевської разом із лісівниками вирушили до урочища “Базарщина”, де разом досліджували фауну та вчилися правильно підгодовувати лісових мешканців.
Як виявилося, справа це не зовсім проста, адже кожна тварина потребує особливого ставлення та знань про неї. Так, наприклад, косуля більше полюбляє сіно, а дикий кабан – кукурудзу; сушеною горобиною та глодом люблять ласувати снігурі та омелюхи, дятли і синиці надають перевагу салу та насінню соняшника.
Олександр Марахонько, головний лісничий, Юрій Перепечай, лісничий Борзнянського лісництва, та Віталій Куліш, мисливствознавець, провели змістовну екскурсію рекреацією, познайомивши учнів з її мешканцями: сім’єю диких кабанів, косулями, конем, фазанами та іншими тваринами. Окрім того, оглянули зимовий дендропарк: особливу цікавість у дітей викликали береза ягідна, ялиця та пробкове дерево.
Ну і звичайно, яка ж екскурсія без лісового чаю, меду та варення! Лісівники і юні природолюби за цікавою розмовою із задоволенням поласували дарами лісу і вже намітили наступну зустріч: навесні разом озеленюватимуть рідну Борзнянщину!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.