Минулого тижня поліцейські Ніжинського райвідділу поліції несли службу в посиленому режимі

 

 

 

 

За вказівкою керівництва Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, у місті та районі було збільшено кількість патрулів. Це, безперечно, позитивно вплинуло на стан забезпечення публічного порядку.  Так, протягом тижня зареєстровано 247 звернень громадян, з яких лише по 13 розпочато  кримінальні провадження. На попередньому тижні їх було 18 КП.

Поліцейськими складено 206 адміністративних матеріалів (приблизно на півсотні більше, ніж на попередньому тижні). Накладено штрафів на майже 54 тис. грн., на розгляд до інших органів направлено 28 адмінпротоколів.

Порушень ПДР на дорогах громади виявлено 62. У стані алкогольного сп’яніння за кермом було 10 водіїв (рівно вдвічі більше, ніж на тижні попередньому). Ще 5 не мали при собі відповідних документів.  За тиждень сталося 7 дрібних ДТП, до відповідальності притягнено 11 пішоходів.

По зупинці-стоянці складено 9 постанов. За порушення ПДР водіями великотоннажних транспортних засобів винесено  7 постанов.

Поліцією виявлено 53 факти розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. 2 протоколи складено за порушення правил благоустрою населених пунктів.  8 протоколів складено відносно батьків, які неналежним чином виконують обов’язки по вихованню дітей. За тиждень маємо 7 фактів безпідставного виклику поліції.

Що стосується зареєстрованих кримінальних проваджень. Всього їх 13, що менше, ніж за аналогічний період минулого року (18). Маємо 5 крадіжок, 2 факти зберігання наркотичних засобів, по одному факту умисного пошкодження майна, спричинення легких тілесних ушкоджень, привласнення/розтрата майна.

За інформацією Ніжинського відділу поліції

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.