Страшно це втратити! А берегти…Сам Бог благословляє!

 

 

 

 

Ось і березень настав… Лютий березень! Колись, цей місяць, для мене, асоціювався з приходом весни, «піснями» котів та тепличними тюльпанами. Тепер все змінилось. Змінилось після нічної атаки нашого Ніжинського аеродрому! Той ранок я не забуду ніколи… Я переродилась! Переродились усі ми! Ми інші, більш згуртовані, спокійні, вже немає того звичайного страху… За щось, це «щось» було у кожного своє. Сьогодні ж отой страх замінила неймовірна сила, яка, як на мене, прийшла звідкись зверху, від Бога…

Наш сайт зустріли весну, поспілкувавшись із тими, кому ми, ніжинці, сьогодні вдячні за сон, безпеку, і, взагалі… Хлопці з ТерОборони небагатослівні, заклопотані. Вони не тільки бережуть спокій, охороняють від ворога, вони утримують порядок, вони розвозять продукти, тим, хто потребує, будують укріплення і т.д.

Олександре, можна декілька слів для Ніжинців? І ще, як далось рішення піти в ТРО, взяти зброю?

– Рішення стати на захист рідного Ніжина, та що там Ніжина, України, далося неймовірно легко. Якось, просто, а по-іншому і не могло бути! Зараз працюємо! Нам є кого захищати. За нами наші рідні, кохані, діти, батьки! Ми за правду! За своє, а за це і вбивати не страшно! Страшно це втратити! А берегти, я, думаю, сам Бог благословляє!

Хлопці, ніжинці постійно моляться за Вас, і у храмах, і вдома і подумки, я думаю кожен повторює молитву. Поділіться, чи відчуваєте результат?

– Звичайно, якимось шостим чуттям. Тому продовжуйте молитися. Ваша віра в нас дає неймовірну силу і впевненість. А це сьогодні потрібно як ніколи!

Сьогодні наш Ніжин показує неабияку згуртованість. Як прокоментуєте?

– Так, наше місто показує свою єдність. А це неабиякий плюс. Це не просто радує, а дарує силу боротися! Ти бачиш це, розумієш… І якось саме собою народжується рішення, що це варто боротьби!

Колись, я ці слова називала «вульгаризмами» і, як філолог, відносила до пасивної лексики української мови. Сьогодні ж це наші лозунги! І місто, навіть, ними прикрасили. Запитую, чи плануєте використовувати їх, зустрічаючи ворога?

– А як же! Це вже навіть не лозунги! Це, офіційні заяви! Рускій карабль іді нахуй! Рускій солдат тебя здесь ждьот ад! І все буде Україна! І наш тисячолітній рідний Ніжин був, є і буде!

Спілкувалась Світлана Охріменко з хлопцями з ТРО

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.