Перемоги Чернігівщини! Інформація військових частин оперативного командування “Північ”

 

 

 

 

Сьогодні – 15 день війни і оборони України від російських окупантів. Увесь цей час Чернігівщину героїчно обороняють воїни військових частин оперативного командування «Північ», не даючи ворогу просунутися на Київ. Як результат – десятки знищеної ворожої техніки, сотні вбитих та взятих у полон росіян-убивць….
Так, на Чернігівщині один тільки лейтенант Олександр Удовіченко знищив цілий асортимент російської техніки: 3 березня – БМП (бойову машину піхоти), наступного дня ліквідував ворожий танк, а 7 березня знищив російський МТ-ЛБ. У цей же день солдат Максим Фесенко розбив ворожий бензовоз з причепом.
Штаб-сержант Олександр Устименко та старший солдат Владислав Сільченко 3 березня в результаті бою знищили ворожу БМП. Разом із ними на тих же бойових позиціях на Чернігівщині сержант Ярослав Дехтеренко і солдат Сергій Собченко ліквідували ворожий мінометний розрахунок і БМП-3. А днем раніше, 2 березня, ще один ворожий МТ-ЛБ підбив молодший сержант Сергій Кабаненко.
Солдат Дмитро Лисенко та сержант Олег Варивода 4 березня знищили російський танк. Наступного дня старший солдат Станіслав Кравченко з ПЗРК підбив ворожий винищувач СУ-34.
У той же день, 5 березня, лейтенант Євген Ковальчук здійснював коригування вогню артилерії, в результаті чого вдалося нанести значний удар та зупинити прорив противника у напрямку Чернігова. Поруч лейтенант Лілія Кудінова керувала вогнем мінометної батареї.
У Чернігівській області 6 березня солдат Денис Олєх та солдат Юрій Подаревський у результаті бою знищили два ворожі танки.
Старший солдат Сергій Стремоух одним пострілом збив ворожий БПЛА.
Усі дані надані командуванням однієї з військових частин ОК «Північ», а вказані військовослужбовці будуть представлені до державних нагород. Список героїчних вчинків поповнюється щодня!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.