Перемоги захисників Чернігова!

 

 

 

 

За минулі дві доби оборонці Чернігова знищили значну кількість ворожої техніки на околицях міста та в прилеглих селах району. Зокрема артилерійськими підрозділами військ ОК «Північ» розбито до 80 одиниць техніки, яка намагалася форсувати річку для просування в київському напрямку, чим значно їхні плани.
У ніч з 11 на 12 березня розбита колона техніки 228 мотострілкового полку 90 танкової дивізії збройних сил російської федерації, яка б мала забезпечувати логістику ворога. Два дні палали у вогні автомобілі з паливом, боєприпасами та озброєнням.
Вправними діями підрозділів ОК «Північ» розбита бригадно-тактична група того ж полку, яка намагалася блокувати Чернігів.
На околицях обласного центру українські військові виявлені та знищили два командно-спостережні пункти БТГр противника зі складу 35 омсбр (м. Алейськ, Алтайський край).
Крім того, оборонцям Чернігова вдалося ліквідувати ворожу диверсійно-розвідувальну групу.
Попри все, ворог продовжує наносити авіа- та ракетні удари по цивільним об’єктам та житловим будинкам Чернігова, вбиває мирне населення, руйнує житло, не зважаючи на Міжнародне право та правила ведення бойових дій.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.