Таємниця молuтвu «Отче наш»: її промовляють навіть невіруючі, але майже ніхто не знає таємний сенс!

 

 

 

 

Молитва Отче наш — це не просто головні слова для будь-якого християнина. У цих рядках міститься таємний сенс, розуміння самого Бога і всього, що нас оточує. З текстом цієї молитви пов’язано багато цікавих фактів і навіть таємниць, які дано осягнути тільки справжньому віруючому.

Історія молитви

«Отче наш» — це єдина молитва, яку дарував нам сам Господь. Вважається, що вона була дана людству Христом, а не була придумана ні святими, ні звичайними людьми, і саме в цьому полягає її велика сила. Текст самої молитви звучить так:

Отче наш, сущий на небесах!
нехай святиться ім’я Твоє;
нехай прийде Царство Твоє;
нехай буде воля Твоя і на землі, як на небі;
хліб наш насущний дай нам на цей день;
і прости нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам нашим;
і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє є Царство і сила і слава навіки. Амінь.

Ці слова відображають всі людські потреби, сподівання і прагнення до спасіння душі. Зміст і таємниця цієї молитви полягає в тому, що вона є універсальним божим словом, яке можна використовувати як для благословення свого шляху, так і для захисту від нечисті, від хвороби і від будь-якої біди.

Історії спасіння

Багато християнські діячі кажуть, що читання «Отче наш» в найстрашніші моменти життя здатне допомогти уникнути жахливої долі. Головна таємниця цієї молитви полягає в її силі. Бог рятував багатьох людей, що знаходяться в небезпеці, читають «Отче наш».

Безвихідні ситуації, які ставлять нас перед обличчям сmерті — це найкращий момент для виголошення могутніх рядків.
Один з ветеранів Великої Вітчизняної Війнu, якийсь Олександр, писав лист своїй дружині, що їй не дійшов. Мабуть, воно було втрачено, оскільки знайшлося в одному з місць дислокації військ. У ньому чоловік казав, що був оточений у 1944 році німцями і чекав своєї загибелі від рук ворога.

«Я з пораненою ногою лежав у хаті, почув стукіт кроків і німецьку говірку. Я зрозумів, що зараз помру. Наші були близько, але розраховувати на них було просто смішно. Я не міг ворухнутися — не тільки тому, що був поранений, але і тому, що опинився в глухому куті. Нічого не залишалося, крім як молитися. Я готувався до смерті від руки супротивника. Вони побачили мене — я злякався, але не перестав читати молитву. У німця не виявилося патронів — він почав про щось швидко говорити зі своїми, але щось пішло не так. Вони різко кинулися бігти, кинувши мені під ноги rранаtу так, щоб я не зміг дотягнутися до неї. Коли я прочитав останню сходинку молитви, то зрозумів, що не розірвалася граната».

Таких історій світ знає чимало. Молитва рятувала людей, які зустрічали в лісі в0вків — вони розверталися і йшли геть. Молитва ставила на праведний шлях злодіїв і розбійників, які повертали вкрадені речі, докладаючи записки про nокаяння і про те, що їх напоумив на це Бог. Цей священний текст врятує від холоду, вогню, вітру і від будь-якої напасті, яка може заrрожувати життю.

Але головна таємниця цієї молитви пізнається не тільки в горі. Читайте «Отче наш» кожен день — і це наповнить ваше життя світлом і добром. Дякуйте Богові цією молитвою про те, що ви живі, і ви завжди будете здорові і щасливі.

istoriyi.com

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь