Не робіть лиха ні собі, ні іншим! Треба не виживати, а жити! Навіть під час війни…

 

 

 

 

Сьогодні для усіх українців не просто 18 березня, а 22 день війни. Важкі часи… Та, нажаль, не всі це розуміють. Чим далі, тим частіше ми сьогодні упевнюємось в справедливості тверждення про те, що «комусь війна, а комусь мати рідна». Якщо говорити про наш Ніжин, то попри всі складнощі, в місті робиться все для досить  нормального в такі часи проживання. У нас є світло, в оселях тепло, є газ, вода. Поряд є міста, які через дії окупантів, про такі умови можуть тільки мріяти! В місто приходить різна допомога, вона роздається за призначенням. Щодня привозять молоко, яке роздають безкоштовно! За це велика подяка фермеру з Красносільського! Все це добре, але ж є «але»… Як не прикро знаходяться особи, які використовують  всю цю допомогу для власного збагачення. Спекулюють на «рівному місті»! Не так давно була спіймана досить винахідлива жіночка, яка «нагрібала» безкоштовне молоко, а потім перепродувала його на одному із міських ринків! Як нам повідомили містяни «горе підприємиця» була покарана досить креативним способом, молоко «вивернули» їй на голову! Тому, прохання, одумайтесь, всіх грошей не заробиш, не робіть лиха ні собі ні іншим. Тим паче в такі часи!

Час гуртуватись і з розумінням ставитись до всього. Не панікувати! Кожному слід сісти і подумати: «Що я роблю і чи це правильно в даний час і в цій ситуації». Потрібно, нарешті, призупинитись, поглянути на пусті магазинні полиці під іншим кутом. Подумайте! До війни всього вистачало! Магазини були наповнені так само як і оптові бази. Місто було забезпечено продуктовими товарами місяців на три, як мінімум. Саме наша паніка і «загрібання» всього з «запасом» створили сьогоднішній дефіцит! Ніжинці, добре огляньте і оцініть свої «закрома »! Згадайте, що все має свій строк дії. Так, у крупах можуть «завестись» личинки, не плодіть міль! Бо ще й речі попсуєте! Забудьте таке магнетичне для нас слово «халява», не ведіться на його вплив. Лишній раз подумайте чи справді вам так потрібно, перед тим, як «обривати» гарячі лінії та реєструватись за допомогою, бо знайомий чи сусід вже отримав! Сьогодні саме час припинити заздрити ближнім і осуджувати їх! Коли ми це зрозуміємо, по-справжньому згуртуємось, то справді станемо непереможними!

Дуже подобається нове гасло наших телеканалів: «Моя хата скрізь!», – хочеться тільки, щоб українці і ніжинці розуміли його правильно. Це заклик перестати думати тільки про себе, про власний зиск і виживання. Треба не виживати, а жити! Навіть під час війни…Треба робити все для того щоб наблизити перемогу. І кожен це повинен робити по-своєму: воїн захищати, відбивати ворога і т.д., вчитель навчати, учень вчитись і т.д. Тільки так ми переможемо!

Світлана Охріменко

Фото ілюстрове

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь