Поліція Чернігівщини про обстановку в області станом на 22 березня

 

 

 

 

Поліція Чернігівщини забезпечує правопорядок та допомагає громадянам в посиленому режимі

Станом на 22 березня обстановка в області залишається складною, але контрольованою. Незважаючи на обстріли та авіаудари ворога, співробітники поліції цілодобово патрулюють вулиці задля протидії мародерствам та іншим злочинам. Поліцейські забезпечують охорону правопорядку та оперативне реагування на повідомлення громадян.

Поліція чітко і оперативно перевіряє і відпрацьовує всі сигнали і повідомлення громадян.

На жаль, ворог продовжує обстріли мирних населених пунктів з використанням авіації та важкої техніки. Минулої доби найбільше постраждали житлові райони в передмісті Чернігова та населені пункти Чернігівського і Ніжинського районів.

Поліцейські активно допомагають рятувальникам долати наслідки ворожих атак та документують військові злочини.

Минулої доби поліцейські затримали 9 осіб, що можуть бути причетні до диверсійної діяльності та мародерства. Так, вчора у Чернігові затримали трьох мародерів на місці скоєння злочину – вони зламали замки на торгівельному кіоску та викрадали харчі. За свій злочин вони відповідатимуть за усією суворістю Закону.

Ми цілодобово в повній бойовій готовності та будь-якої миті готові стати на ваш захист.Продовжуємо невпинно працювати та піклуватися про всіх, хто цього потребує.

Тримаємо стрій! Разом ми незламні та непереможні! 🇺🇦

Володимир Нідзельський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь