Офіційно: в Ніжинському районі ворог викрав 13 людей

 

 

 

 

У районах Чернігівщини, підконтрольних українській владі, повністю функціонують органи влади та підтримується нормальна життєдіяльність.

Сьогодні розповідаємо про Ніжинський район.

▪️ Працівники районної військової адміністрації спільно з органами самоврядування організовують навчальний процес та доступ до медичної допомоги; а спільно з волонтерами опікуються переміщеними особами та розподілом гумвантажів.

▪️ Військова адміністрація — на постійному контакті з тергромадами.

▪️ Жителі Ніжина та району, так само як і внутрішньо переміщені особи, забезпечуються харчовими продуктами, засобами гігієни, медичними препаратами, зокрема й інсуліном, дитячим харчуванням.

▪️ Ціни на значущі продукти харчування тримають на контролі. Контролюють їх підрозділи управління Держпродспоживслужби спільно з відділами поліції та спеціальними робочими групами.

▪️ Усі лікарні району забезпечені медикаментами та харчами.

▪️ У кожен доступний старостат прибувають гуманітарні вантажі. На жаль, недоступною наразі лишається одна тергромада та 16 старостатів з 98.

▪️ Станом на 25 березня у Ніжинському районі зареєстровано 2426 внутрішньо переміщених осіб. Переважно — жителі Чернігова, Києва, Чернігівської області.

У 7 населених пунктах району відсутнє повністю газопостачання, у 2 — частково, у 15 — відсутнє електропостачання. Мобільний зв’язок відсутній в 1 громаді, зв’язок Укртелекому — у 4, доступ до інтернету — у 3. На тимчасово окупованих територіях відновити мережі поки що немає можливості.

Російські окупанти на захоплених територіях продовжують терор проти цивільного населення. Підтверджено факти викрадення 2 посадових осіб місцевого самоврядування та 11 цивільних.

Чернігівська ОДА

Фото ілюстрове

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.