У місті достатньо продуктів та у більшості магазинів можна розраховуватись платіжними картками

 

 

 

 

31 березня 2022 р. Ситуація життєзабезпченням міста.

– Вода і водовідведення у місті працюють, але 2 котельні ще знаходяться на ремонті, роботи тривають. Частина міста без опалення, на 2х вулицях немає світла.- Звертаємось до мешканців: не утворюйте скупчення людей біля у чергах задля вашої безпеки. Не ігноруйте сигнал тривоги та спускайтесь в укриття! Бережіть себе!

– Медичні заклади працюють в штатному режимі. Отримали ліки з числа гуманітарної допомоги зі Львова та Івано-Франківська та розділили їх між медзакладами міста. На сьогодні медзаклади у більшості забезпечені препаратами та ліками. Міська влада вирішує питання з інсуліном.

– За добу у місті народилися 2 хлопчики та 1 дівчинка. – Управління соціального захисту реєструє внутрішньо переміщених осіб. Найближчим часом очікує, що запрацює механізм реєстрації таких осіб у програмі «Дія». Нагадуємо, що українці, які залишилися без житла через дії окупантів, або чиє житло було пошкоджене, зможуть подати заявку на відшкодування через застосунок «Дія», а виплата коштів і відновлення майна почнуться одразу після завершення війни.

– Достатньо продуктів на полицях торгових закладів та у більшості магазинів є можливість розраховуватись платіжними картками. Ціни на деякі групи товарів знизились.

– Хочемо звернутись до ніжинців з приводу гуманітарної допомоги: працівники міської ради щодня працюють, сортують та розподіляють гуманітарну допомогу. Вона надається усім, хто цього потребує. Зараз на черзі – інваліди 1 групи.Ми сильні, ми єдині і захищаємо свою землю!Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Міський голова Олександр Кодола

Фото ілюстрове

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.