Ніжинщина: виявлено та вивезено в тимчасове місце зберігання перед знищенням 7522 одиниць ВНП

 

 

 

 

Оперативна інформація в Ніжинському районі станом на ранок 13 квітня 2022 року:

– Ніжинщина поступово повертається до мирного життя. Територію м. Ніжин та всіх автошляхів повністю розміновано. Продовжуються роботи з розмінування населених пунктів району підрозділами ЗСУ та ДСНС.

– Підрозділами ДСНС обстежено 18,551 га території населених пунктів, 20 об’єктів, 139 домогосподарств, 2,5 км ЛЕП, 1 км газопроводів. Виявлено та вивезено в тимчасове місце зберігання перед знищенням 7522 одиниць ВНП.

Роботи продовжуються. Багато територій ще не обстежено. Не з’їжджайте на узбіччя та не користуйтеся лісовими дорогами, не підходьте до знищеної техніки!

– Проводяться роботи з відновлення критичної інфраструктури: газопостачання та зв’язку. Проте без газу в районі залишається 6 населених пунктів.

– Станції швидкісного інтернету Starlink від компанії SpaceX вже запрацювали у двох громадах Ніжинського району, в яких були зруйновані станції мобільного зв’язку під час ворожої окупації.

– За останню добу втрат серед військових та цивільного населення немає.

– На території Ніжинського району перебуває 14709 внутрішньо-переміщених осіб.- Тривають роботи щодо комісійного обстеження пошкоджених та зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд на територіях громад- У зв’язку з введенням в Україні воєнного стану державний реєстр речових прав на нерухоме майно та єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань не працюють, тому ЦНАПи у територіальних громадах наразі можуть здійснювати лише консультування населення та реєстрацію внутрішньо-переміщених осіб.

– Відновлено пасажиро перевезення по м.Ніжин та здійснюються нерегулярні пасажироперевезення Ніжин – Київ, Носівка – Київ, Бобровиця – Київ, Носівка – Ніжин, Ніжин – Криниця, Ніжин – Крути, Ніжин – Пашківка, Ніжин – Вертіївка, Ніжин – Борзна.

– 72 сільськогосподарські підприємства району розпочали проведення весняно-польових робіт: підживлення озимих культур, внесення мінеральних добрив під посів ярих, передпосівковий обробіток ґрунту та посів ранніх ярих культур на площі 938 га. В тому числі: ярої пшениці – 164 га, ярого ячменю – 405 га, гороху – 289 га.- Школярі 14 громад продовжують навчання за дистанційною формою, 3 громад – долучилися до навчання у школах, 3 заклади дошкільної освіти відновили свою роботу.

– Поліція Ніжинщини посилено працює в умовах воєнного стану. Загальна безпекова ситуація в районі наразі стабільно контрольована.- Ніжинська районна військова адміністрація продовжує розподіл гуманітарної допомоги між громадами району, керівництво яких формує списки отримувачів гуманітарної допомоги. Лікарські засоби отримали 5 стаціонарних медичних закладів та 6 центрів ПМСД.

Продукти харчування направлені до Липіврізького старостівського округу, Височанської та Бобровицької ТГ, Ніжинської центральної районної лікарні.Ніжинська РВА працює і завжди на зв’язку. Кожен напрямок роботи контрольований. Використовуємо усі можливості.

Кожен з нас і всі ми разом працюємо на перемогу!Ми переможемо!
Слава Україні!

Ніжинська районна військова адміністрація

Фото ілюстрове

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.