Что у вас за деревня такая богатая? – російські солдати дивувались селам на Чернігівщині

 

 

 

 

«Что у вас за деревня такая богатая?» Місцеві мешканці селищ навколо Чернігова всі, як один повторюють це питання, що вигукували їм окупанти, ходячи по хатах, повідомляє ОК “Північ”.

«А я їм кажу: це у вас «дєрєвня», а у нас – село! Вони ж такого не бачили, щоб в кожному будинку був туалет, щоб газ був, телевізор великий. Біднота. А нас звільняти прийшли. Від чого?! Від миру, тиші і злагоди? Скоти…» – ділиться спогадами з окупації пані Антоніна.

Про мотивацію російських солдатів влучно сказав Остап Дроздов

“Соціальна заздрість. Ось мотиваційна основа загарбників. «Вы слишком хорошо живёте». «У вас что, туалет дома?». «Прикинь, у них в деревне асфальт и уличное осветление, прикинь». Соціальна заздрість – невід’ємний елемент їхньої українофобії. Вони карають нас за краще життя. Вони мстяться від імені свого облюбованого соціального дна. Вони і є те дно, яке каламуттю піднялося на поверхню й заступило Сонце.

Соціалка – ось що їх невимовно дратує. Вони не можуть пережити, що «молодший брат» упакований за євростандартами, весь у новобудах, в особняках під містом, ще й джакузі мають. А «великий старший брат» далі випорожнюється в кукурудзу й місить болото на подвір’ї, заставленому пляшками з-під водки.

Час Чернігівський

Центральне фото ілюстрове

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram   

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.