Чернігівщина: сапери вилучили авіабомби ФАБ-500 та ФАБ 250

 

 

 

 

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 18 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 214 таких предметів, зокрема 2 авіабомби: ФАБ-500 та ФАБ-250.

Сапери-водолази Держспецтрансслужби керованим вибухом знищили на дні Десни поблизу зруйнованого російською авіацією мосту ще одну нерозірвану авіабомбу, яка заважала продовжувати відновлювальні роботи.

Сьогодні, 22 квітня, спеціалісти продовжать працювати на цьому місці. Мають переконатись, що бомба дійсно здетонувала та додатково переконатись, що загрози немає.

Всього ж від початку воєнних дій вилучено 16267 вибухонебезпечних предметів.

За останню добу в області зареєстровано 3 пожежі, не пов’язані з бойовими діями. Всього з початку воєнних дій ліквідовано 494 пожежі, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб. За минулу добу рятувальники 6 разів залучалися до надання допомоги, зокрема 3 рази — до розбору зруйнованих внаслідок обстрілів будівель. З початку повномасштабної війни здійснено 159 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 76 загиблих.

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.