У Ніжинській ЗОШ №15 долучилися до Всеукраїнського патріотичного флешмобу

 

 

 

 

Педагоги та учні Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 долучилися до Всеукраїнського патріотичного флешмобу “Вишиванка – генетичний код нації”.

Ідеєю проведення в закладі освіти флешмобу “Одягла Україна зранку з весняних квітів вишиванку” є збереження українських цінностей, національної культури та пам’яті.

У бібліотеці закладу освіти для учнів та працівників школи організована онлайн виставка-панорама “День вишиванки”.В стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Разом із тим, створення дітьми моделей вишиванок має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Учні школи представили розмаїття українських вишиванок, рідних кольорів і фасонів, з несподіваними малюнками та квітами.

Тож нехай кожна створена дитячою творчістю модель вишиванки, з великою любов’ю до України, стане оберегом для наших воїнів-захисників та символом перемоги світла над темрявою, миру над війною!

Слава Україні! Героям слава!

Ніжинська ЗОШ I-III ст. 15

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.