На семи дорогах Чернігівщини працюють над покращенням проїзду

 

 

 

 

Цей тиждень розпочали роботами з покращення проїзду на семи дорогах Чернігівської області:

Р-56 Чернігів – Славутич

Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів

Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин

Р-82 Сосниця — Короп — Поліське

М-02 Кіпті — Глухів

М-01 Київ — Чернігів

Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч

Проводимо ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном, пневмо-струменевим методом. Найскладніші ділянки закриваємо суцільним шаром асфальтобетону за допомогою асфальтоукладача. Це роботи аварійні, необхідні для термінового забезпечення проїзду для доставки жителям області товарів першої необхідності, продовольства, пального та будівельних матеріалів.

Просимо водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватись правил безпеки дорожнього руху.

Увага! В області триває робота з розмінування територій. З часу початку бойових дій на території Чернігівської області надзвичайники вилучили понад 25 тисяч вибухонебезпечних предметів. Застерігаємо, що в межах дорожнього покриття та в смугах відведення автомобільних доріг також можуть знаходитись вибухово небезпечні предмети, у зв’язку з чим закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути особливо обережними на вищевказаних складових елементах автомобільних доріг. Про небезпечні знахідки обов’язково повідомте відповідні служби.

Нагадуємо в результаті бойових дій на Чернігівщині пошкоджено 680 кілометрів державних доріг та 24 штучні споруди. З квітня після деокупації області дорожники активно працюють над забезпеченням автомобільного траснпортного зв’язку між районами Чернігівщини та з іншими регіонами України.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.