Хотіла оформити “грошову допомогу”, а натомість “подарувала” шахраям понад 25 тисяч гривень

 

 

 

 

Не переходьте за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводьте реквізити банківської карти і свій особистий номер телефону на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

До поліції звернулася мешканка Чернігівського району із повідомленням, що з її банківського рахунку зникло понад 25 тисяч гривень.

В соцмережі заявниця випадково побачила оголошення про оформлення «грошової допомоги». Жінка перейшла за посиланням, де їй запропонували ввести номер телефону та пароль банківського рахунку нібито для оформлення грошової виплати.

Потерпіла виконала ці умови, після чого з її картки зникли всі заощадження.

Поліція наполегливо рекомендує:

по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки. Не переходьте за сумнівними посиланнями:

уважно перевіряйте URL-адресу сайту, адже один в адресі може відрізняти справжній сайт установи від фішингового ресурсу.

Це означає, що вказані конфіденційні дані на підозрілих ресурсах автоматично отримують шахраї, які можуть привласнити всі заощадження з банківських рахунків.

Отримуйте інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел. Якщо ж ви постраждали від шахрайських дій — якомога швидше телефонуйте за номером «102» або звертайтеся до чергової частини територіального підрозділу поліції. Пам’ятайте: своєчасне звернення підвищує ймовірність викриття та затримання шахрая!

Поліція Чернігівської області

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.