Війна і освіта: як це буде на Чернігівщині?

 

 

 

 

На Чернігівщині розпочинають активну роботу по підготовці шкіл до навчального процесу. Щоб учні пішли в школу онлайн – треба підготувати школи таким чином, щоб кожна наша школа була місцем безпеки.

Про це розповів голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус. «Спільно з власниками закладів, а це переважно органи самоврядування, ми розпочинаємо велику роботу по підготовці кожного закладу. Адже відкриються лише ті заклади, які будуть убезпеченні.

Для цього треба попрацювати над створенням укриттів або в самих закладах, або в безпосередній близькості, при цьому укриття мають забезпечувати, у разі необхідності, всіх учасників навчального процесу, це по-перше.

По-друге, кожен навчальний заклад має бути обстежений ДСНС і не тільки на відповідність протипожежним нормам, а в першу чергу з точки зору безпеки, на наявність вибухонебезпечних предметів.

По-третє, маємо створити запаси води та медикаментів на випадок, якщо дітки будуть тривалий час перебувати в укриттях або комусь знадобиться допомога. Тільки в такому разі заклади начальні будуть відкритті», – зазначає В’ячеслав Чаус.

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram   

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.