Дітей не відпускатимуть зі школи під час повітряної тривоги навіть якщо по них прийдуть батьки

 

 

 

 

Під час повітряної тривоги вчителі не відпускатимуть школярів з укриттів, навіть якщо їх захочуть забрати батьки. Це необхідно для дотримання норм безпеки щодо дітей.

Про це на офіційному сайті повідомила Служба освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, відповідаючи на найпопулярніші запитання щодо навчання дітей під час повномасштабної війни.

Одне з них звучало так: “Чи має право педагог відпустити дитину додому, на прохання батьків, під час повітряної тривоги?”

Омбудсмен пояснив, що вихід із захисної споруди здійснюється лише після інформації про відсутність небезпеки (після уточнення ситуації в районі споруди), а також у випадках вимушеної евакуації (пункти 15-16 Порядку заповнення й перебування у спорудах фонду захисних споруд цивільного захисту).

Джерело: Княжицький старостинський округ

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.